• Поліція США заарештувала хулігана, найнятого китайською компартією

  • Понеділок, 16 червня 2008 року

У другій половині дня 14 червня в нью-йоркському районі Флашинг під час проведення великого заходу проти репресій Фалуньгун у Китаї та на підтримку тих, хто вийшов із китайської компартії, був арештований китаєць - один із групи людей, яка намагалася спровокувати безлади й здійснює словесні нападки на учасників заходів.

Приблизно о 14.30 біля бібліотеки в районі Флашинг група найнятих китайською компартією (КПК) людей китайської національності голосно ображала учасників вищезазначеного заходу, а також усіляко намагалася спровокувати безлади.

В одного з цих хуліганів на грудях висіла табличка з брехнею на Фалуньгун: «Tax Payer Killer». Коли поліцейський попросив його зняти табличку, він відмовився, після чого чинив опір поліцейському, коли той сам спробував зняти табличку з китайця. У цю мить підійшов ще один поліцейський, на хулігана відразу ж наділи наручники, посадили в машину і відвезли. Решту китайців, що здійснюють хуліганські дії, поліція розганяла.

За останні два тижні в цьому районі вже арештовано 6 чоловік, ще кільком прямо на місці були виписані штрафи за порушення громадського порядку. Цих людей найняло КПК спеціально для провокації конфлікту з послідовниками Фалуньгун і волонтерами Центру допомоги виходу з КПК, а також розпалювання ненависті серед жителів китайського району Нью-Йорка.

Ши Юй. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...