ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Українську книгу інвестуватимуть з-за кордону

Велика Епоха
Фото з expocenter.com.ua
Фото з expocenter.com.ua
Вже скоро український ринок поліграфії відчує значних інвестиційних надходжень, переконані організатори чотирнадцятої міжнародної спеціалізованої виставки «Поліграфія-2008». Вона проходитиме з 22 до 26 вересня в Національному комплексі «Експоцентр України».

22 вересня, в день відкриття виставки, вперше буде проведений поліграфічний інвестиційний форум, на якому експоненти з 11 країн світу, включаючи США, Німеччину, Чехію, Швецію,  Іспанію та ін. обговорюватимуть нинішній стан  справ у друкарській індустрії України та її привабливість для закордонного інвестора.

В рамках заходу відбудеться третя національна «Книжкова виставка-ярмарок-2008», на якій можна буде придбати світову класику, підручники, словники, антикварну книгу, книги-іграшки, книги іноземними мовами та ін.

До того ж, вперше  на ярмарку представлятиметься вживане обладнання (Second Print). Тут без посередників можна буде продати власне надлишкове та купити необхідне поліграфічне приладдя.

На думку організаторів, цікавою для фахівців буде спеціалізована експозиція «Широкоформатний друк» та експозиція спеціальних видів друку. Одночасно у рамках виставки «Поліграфія-2008» -  сьома спеціалізована експозиція цифрових технологій для видавничо-поліграфічного та рекламного бізнесу «DIGIDRUK» та третя міжнародна спеціалізована виставка «Папір-2008».