• Чергова пожежа на харківському ринку «Барабашове» (фотоогляд)

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 27 серпня 2008 року
Харківський ринок «Барабашове» - один з найбільших у східній Європі, знову горів. Павільйони спалахнули близько четвертої ранку, а вже до восьмої полум’я вдалося загасити. Люди, на щастя, не постраждали. А от краму згоріло на велику суму.

Коли і як спалахнуло, точно відповісти не може ніхто. Вогонь помітили охоронці ринку – горіли дві крамниці. Спробували приборкати власними силами. Та зрозуміли, що не впораються, викликали пожежних.

Володимир Юрченко, керівник Харківського міського управління МНС: «К моменту прибытия первых подразделений открытое пламя уже было в нескольких магазинчиках, и площадь пожара была около двухсот квадратных метров».

Реалізатор Віктор Смольников у відчаї. Каже: навіть бомба двічі не потрапляє в одну вирву, а його крамниця горить вже вдруге за останні чотири місяці.

У квітні на ринку «Барабашове» вже була пожежа – горів той самий майданчик.

Віктор Смольников, реалізатор: «Люди говорили, что горят игрушки. Я сначала воспринял, как шутку - не может такого быть. Ну, а потом подъехал, увидел, что горит на том же месте, примерно та же площадка. Сейчас пытаемся, может, что-нибудь сохранилось».

Після першої пожежі, 16-го квітня, власники торговельного центру «Барабашове» заявляли про навмисний підпал та провокацію. Слідство у справі триває – офіційну причину займання правоохоронці до цього часу не назвали.

 
Джерело:
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...