• Столичні відпочивальники ледве не стали жертвами стихійного звалища

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 21 серпня 2008 року
У вогняному полоні опинилися на Київщині столичні відпочивальники. Поблизу села Хотянівка вони розбили наметове містечко. Невдовзі поруч на стихійному звалищі спалахнула трава.

Вогонь швидко розповсюдився навкруги та оточив туристів. Люди могли згоріти заживо, але, на щастя, їх врятували вишгородські МНСники.

Київські туристи здійснили втечу від цивілізації. Біля села Хотянівки розбили наметове містечко – харчувалися з казанків, жили в наметах, ловили рибу.

Втім ідилія ледь не закінчилася трагедією. Поруч, на смітнику, спалахнув вогонь, який за лічені хвилини охопив півтора гектару й ледь не знищив відпочивальників.

Вікторія Рубан, керівник прес-служби ГУ МНС України в Київській області: «Людей вивели в безпечне місце, загорання ліквідували. Туристичні намети, яких, до речі, було близько двох десятків, врятували. На цей раз все закінчилося добре. Але причина пожежі – безвідповідальна поведінка самих туристів та мешканців прилеглих селищ, які у великій кількості лишають після себе сміття, безлад, а то й незагашені вогнища».

На стихійне звалище вивозять сміття з усього села. Водій чергової вантажівки вивалив дошки та шифер. Він абсолютно не зважав на МНСників, що тільки-но приборкали на звалищі пожежу.

Кермувальник каже – він залюбки возив би сміття на офіційне звалище, але воно дуже далеко.

Водій: «35 гривень талончик – вивозьте мусор. – А скільки туди кілометрів? - На цій машині 47 літрів бензину на 100 км. – Вивозьте тачками, велосипед прицепіть».

МНСники твердять – це не перше і не останнє займання поблизу Хотянівки. Пожежі тут виникатимуть регулярно, доки не приберуть стихійний смітник.
 
Джерело:
Підписатися:

Коментарі