• Сумський крадій загинув від державного прапору України

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 6 вересня 2008 року
Люта смерть спіткала мисливця за металом на Сумщині. Безробітний чоловік уподобав сталевого троса зі щогли найбільшого державного прапора міста Путивля.

Красти прийшов уночі, напідпитку. Щойно зловмисник перерізав троса, як із 20-метрової висоти впав залізний штир і розітнув йому груди.

Віддати життя за прапор Вітчизни: виявляється, це й досі актуально. Справжній патріот знайшовся на Сумщині.

Новенький двоколор прикрасив центральну площу Путивля саме до Дня прапора. Величне полотно надихнуло на звершення 43-річного місцевого неробу. Чоловік так перейнявся патріотизмом, що й вдома не всидів – поночі прийшов до прапора.

Була й інша принада – полотно тримав багатометровий металевий трос.

Олексій Хандурин, дільничний інспектор міліції: «Лез, перекусил этот трос. Лежали под столбом ножницы по металлу. И упал этот флаг вместе с флагштоком».

Під час падіння металевий штир, на якому висів прапор, уп’явся чоловікові просто в груди. Бідолаха ледве дотягнув до лікарні.

Василь Ватаманюк, лікар-хірург: «Рана над ключицею, проткнута ліва легеня, ліва половина грудної клітки заповнена кров’ю. Наладити штучне дихання і відновити роботу серця не вдалося».

Чоловік помер у реанімації. До лікарні його привіз приятель, який нібито випадково проїздив повз місце трагедії о першій ночі.

Василь Ватаманюк, лікар-хірург: «Площа дуже погано освітлена. Ліхтарів немає, прожекторів немає. Площа освітлюється тільки з вулиці, на перехресті є один ліхтар. А площа не освітлена. - То як тоді його помітили? - Як помітили, трудно сказати».

Медики кажуть – таке поранення можна отримати й від удару гострим предметом. Розпитати деталі пригоди в нічного водія нашій знімальній групі не вдалося. Кажуть – чоловік саме поїхав з міста у справах.

 
Джерело:

НТН

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...