ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Викрито угруповання, що продало в секс-рабство 500 українок

Велика Епоха
Фото: Волков Андрій / The Epoch Times
Фото: Волков Андрій / The Epoch Times
29 липня в результаті спланованої спецоперації співробітники МВС затримали групу виконавців та організаторів-замовників, які займалися продажем людей за кордон. Про це повідомив журналістам на прес-конференції Юрій Луценко.

За словами Міністра внутрішніх справ, незаконна діяльність групи була припинена шляхом впровадження в її ряди співробітника міліції. Він завоював довіру всіх учасників банди, в результаті чого зібрав необхідну доказову базу.

Луценко зазначив, що «затримання були зроблені під час остаточного так званого «кастингу».

В результаті проведеної двомісячної спеціальної операції було заарештовано 11 членів злочинної групи, з них 4 громадянина Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) і 2 громадянина Іраку.

Також співробітники МВС затримали «на гарячому» під час передачі грошей постачальників, серед яких були кілька громадян України та один росіянин. Разом з тим, у справі постачання живого товару підозрюється колишня «Міс Львів».

Як зазначає голова МВС, торкаючись модельного бізнесу, в злочинців з більшістю дівчат розмова йшла про заняття проституцією. Його здивував той факт, що серед клієнток були дівчата з досить забезпечених сімей, які свідомо йшли на такий вид заробітку.

  За даними МВС встановлено, що тільки за поточний і минулий рік більше 200 дівчат віком від 16 до 25 років були переправлені в ОАЕ, Іспанію і Німеччину. Під час діяльності злочинної групи 500 українських дівчат стали жертвами сексуальної експлуатації.

Луценко також заявив, що його відомство і надалі буде розкривати подібні злочинні угрупування.

Нагадаємо, що за останні 2 роки підрозділами по боротьбі з торгівлею людьми розкрито більше 800 злочинів. Повернуто близько 900 українських громадян, з яких 100 - неповнолітні. Затримано більше 30 іноземців, які брали участь в організації цієї діяльності.