ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Миколаївські правоохоронці затримали партію контрабандних пістолетів

Велика Епоха
Фото: The Epoch Times
Фото: The Epoch Times
На митному контрольному пункті пропуску «Одеський морський торговельний порт» працівники Управління боротьби з організованою злочинністю затримали мешканця Миколаївщини з контрабандними пістолетами.
 
Артур Гаспаров, заступник начальника УБОЗ УМВС України в Миколаївській області повідомив, що затриманий намагався провести на територію України 52 турецькі пістолети, задекларовані як шумові. Контрабанду зброю зловмисник перевозив рейсовим судном «Стамбул-Одеса» для подальшого збуту на «чорному ринку». Після проведення експертизи вилучених пістолетів з’ясувалося, що 27 з них є гладкоствольною вогнепальною зброєю. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, що передбачає до семи років позбавлення волі.
 
“Розгул злочинності, знецінення людського життя, відчуття беззахисності перед злочинними посяганнями, особливо перед злочинами, з використанням вогнепальної зброї — все це у поєднанні вбиває в людях залишки віри у спроможність влади навести порядок, позбавляє їх надії на силу закону. В країні щорічно реєструється майже 600 тисяч злочинів, 40 % з яких — тяжкі”, - вважає Іван Бойко, старший науковий співробітник НДІ НАВСУ, підполковник міліції.
 
Як повідомляє міністерство внутрішниіх справ, з початку року спецпідрозділами боротьби з організованою злочинністю виявлено та вилучено з незаконного обігу 21 одиницю нарізної зброї, 13 одиниць гладкоствольної зброї, 2 автомати, три гвинтівки, 26 пістолетів, 4 револьвери, 5 рушниць, 4 снаряди, дві міни, 27 гранат, 5045 набоїв, 176 детонаторів, 15 кг вибухівки, 69 одиниць холодної зброї та 9 одиниць іншої зброї.