• Концерт 'РадіоБенда Олександра Фокіна' 9 березня в Консерваторії

  • Середа, 4 березня 2009 року
Після важкої зими, саме час відсвядкувати прихід весни благодійним джазовим концертом, – вирішили комітет телебачення і радіомовлення, Національна телекомпанія  України, музична академія та оркестр «РадіоБенд Олександра Фокіна». Концерт присвячений річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка відбудеться 9 березня о 19:30 у Великому залі Київської Консерваторії.

У програмі концерту – вже відомі твори Ендрю Веббера («Cats»), Стиві Вандера («Superstition»), Фреді Равеля («Perfect Day», «Havana Nights»), Артуро Сандовала («Funky Cha-Cha»). Наступний концерт оркестру відбудеться не скоро – музиканти розпочинають роботу над музичним художнім фільмом «Ми з джазу-2» за сценарієм О. Бородянського.
 
«Радіобенд Олександра Фокіна» був заснований як оркестр солістів-інструменталістів Національної радіокомпанії. Автор ідеї, аранжувальник, звукорежисер Олександр Фокін втілив у життя давню мрію – створити оркестр, який фахівці звуть «шведським складом». В Америці в такому складі ще нещодавно працював оркестр, на жаль, вже покійного Мейнарда Фергюсона, а  у Європі діє сесійний, тобто тимчасовий, колектив Нільса Гесінджера.

Найбільше оркестр став відомий завдяки проекту “Зірки світової музики в гостях у “РадіоБенда Олександра Фокіна”. В зірковій колекції є виступи з оркестром Олега Лундстрема (Росія), гітаристом та співаком Джонатаном Батлером (США), піаністами Фреді Равелем (США) та Грегорі Меннінгом (США), “батьком” стилю acid jazz, композитором, співаком та вібрафоністом Роєм Ейерсом (США).

Підписатися:

Коментарі