• Divine Performing Arts — шоу, якому не має рівних

  • П'ятниця, 23 січня 2009 року
1—2 квітня у Києві в Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться концерт «Divine Performing Arts» (DPA). Цим незвичайним за красою та масштабом видовищем у попередні роки вже змогли насолодитися глядачі у 80 країнах на всіх континентах. В 2009 році високу честь приймати в себе трупу «Divine Performing Arts» здобула столиця України. The Epoch Times є почесним інформаційним спонсором цього шоу.

Унікальна за красою, силою емоціонального впливу та майстерністю виконавців вистава DPA заснована на традиційній китайській культурі, що сягає коренями в глибоку історію Китаю. Відомо, що ця найдавніша на землі цивілізація нараховує 5 тисяч років.

Всесвітнє турне трупи «Divine  Performing Arts» (у перекладі «Божественне мистецтво»), що присвячене китайському Новому року, почало свій шлях світом у 2004 році та тріумфально продовжує його. Щорічно після періоду канікул, сповненого ретельними репетиціями, спектакль збагачується новими номерами. Виступи трупи стають все більш витонченими та вишуканими, наближаючись до досконалості.

За ці роки трупа «Divine Performing Arts» виступала на найрізноманітніших театральних сценах світу, включаючи зал Radio City у Нью-Йорку, театр Kodak у Лос-Анджелесі та парижський Palais des Congres. Глядацький попит спектаклю також унікальний. В 2007 році на Тайвані білети на гала-коцнерт були розпродані протягом кількох годин. Для задоволення всіх бажаючих було проведено 7 додаткових виступів. В Сан-Франциско (США) на обидва гала-концерти додатково продавалися вхідні білети, і багато глядачів дивилися виставу стоячи. Глядачів різних країн та культур до сліз зворушує зміст і атмосфера спектаклю. В деяких глядачів під час вистави навіть зникли їхні хвороби.

Це єдине в своєму роді шоу, досягнувши найвищого рівня виконання, передає істинну природу божественної культури Піднебесної. Мовою китайського класичного танцю та музики трупа DPA знайомить глядача з легендами та героїчними історіями, в основі яких лежать прагнення людини до гуманізму і справедливості, відданості та віри, поваги до богів, до милосердя та терпіння. Вишукані танцювальні композиції уносять глядача в казковий світ богів, які спустилися на землю.

Відчути глибину зображуваного простору та реальну співучасть дозволяє величезний екран за сценою, створений на основі найсучасніших цифрових технологій. Глядач переноситься то в далекі гори, то в широкий степ, бамбукові гаї або... у небеса. Від такого грандіозного видовища захоплює дух. Жива музика оркестру гармонійно поєднує звучання західних та східних інструментів, народжуючи дивовижні мелодії. Аранжування, хореографія, чудові декорації та костюми танцюристів, відтворені за стародавніми малюнками та фресками, а головне — талановиті артисти — все це пробуджує аудиторію, змушує замислитися над справжньою красою та істинними цінностями життя.

Заснована в Нью-Йорку компанія «Divine  Performing Arts» — це некомерційна організація, що мотивовано дистанціює себе від політичного режиму Китаю, за правління якого знищувалося традиційне мистецтво. Серед членів є й послідовники духовного руху Фалуньгун. DPA прокладає новий шлях у мистецтві, артистично інтерпретуючи класичні теми та легенди, а також важливі соціально-моральні проблеми сучасного Китаю.

В будь-якій країні серед глядачів шоу «Divine Performing Arts» можна зустріти представників правлячих кіл, відомих діячів культури та мистецтва, великих бізнесменів, учених тощо.

Час виступів
Ср, 1 квітня, 19:00
Чт, 2 квітня, 19:00

Місце проведення шоу
Національний палац мистецтв «Україна»
вул. В. Васильківська, 103
Київ, Україна

Групові замовлення білетів:
Від 10 до 19 чоловік — знижка 20%
Від 20 і вище — знижка 30%

З питань забезпечення інформаційними матеріалами, реклами, спонсорства та придбання білетів пишіть на: [email protected], або дзвоніть за телефоном: +38 097 348 7617.
Підписатися:

Коментарі