• Уряд обіцяє підтримати підприємців, які хочуть платити і єдиний податок, і ПДВ

  • Четвер, 22 січня 2009 року
Сьогодні, 22.01.09 р. було прийнято рішення щодо “необхідності створення умов для здійснення підприємницької діяльності усім добропорядним платникам єдиного податку та податку на додану вартість“.

Нарада відбулася під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України О.В. Турчинова за участі Голови Ради підприємців при кабміні, Голови Держкомпідприємництва, Міністра економіки, Заступника міністра фінансів та Голови Державної податкової адміністрації України.

До 1 квітня 2009 року ДПА спільно з Держкомпідприємництвом та Радою підприємців підготують зміни до законодавства, якими буде унеможливлено «умовний продаж». «Всі підприємці, яким анульовано свідоцтво платника ПДВ, або які «самостійно» обрали один із податків, можуть звернутись до податкової інспекції із заявою про відновлення дії їх свідоцтв в зв'язку з не набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України 20.12.2008 р. № 1118» - повідомила Оксана Продан, голова Ради підприємців.

 
О.В. Турчинов особисто доручив Голові ДПА України забезпечити “нормальну” діяльність усіх підприємців.

Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України створена постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №54, її склад затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.06.2008 р. №836-р з 68 представників об’єднань та асоціацій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...