• Із затоплених приміщень Саяно-Шушенської ГЕС врятували двох людей

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 20 серпня 2009 року
Врятовані знаходилися у так званих повітряних мішках затоплених приміщень станції, тому і не потонули.

У ніч на вівторок рятувальникам вдалося знайти під водою двох працівників Саяно-Шушенської ГЕС, які знаходилися в так званих повітряних мішках затоплених приміщень станції.

На думку рятувальників, шанси знайти живими й інших працівників ГЕС залишаються.

Нагадаємо, що вчора у "РусГідро" фактично оголосили зниклих безвісти загиблими. В.о. Голови правління Василь Зубакін заявив, що виявлення живих людей в зоні затоплення на Саяно-Шушенській ГЕС маловірогідне.

Велика аварія на ГЕС відбулася вранці 17 серпня. В результаті був затоплений і частково зруйнований машинний зал. Три гідроагрегати зруйновані і завалені металоконструкціями, два сильно пошкоджені.

За останніми даними, кількість загиблих досягла 14-ти, ще 58 людей поки числяться зниклими безвісти, їх пошуки продовжуються.

Причиною аварії став сильний гідроудар, що зруйнував два водоводи станції. Чому він відбувся, поки неясно. Є декілька версій, всі вони носять "техногенний характер".

Збиток від аварії на Саяно-Шушенської ГЕС може вимірюватися мільярдами рублів. Для відновлення роботи станції, причому не в повному обсязі, потрібно декілька місяців.

Підписатися:

Коментарі