• Масштабна книжкова виставка відкрилася у Києві. ФОТОРЕПОРТАЖ

  • Середа, 19 серпня 2009 року
Понад 200 видавництв зі всіх регіонів України і зарубіжних країн впродовж чотирьох днів представлять свою продукцію на Міжнародному виставковому центрі у Києві.

У дні роботи виставки - 18-21 серпня, пройдуть брифінги, круглі столи з обговоренням актуальних питань книговидання, а також зустрічі з письменниками, публіцистами, літературними критиками та видавцями.

Організатор виставки - Держкомтелерадіо, на своєму стенді представляє видавничу продукцію, випущену останніми роками в рамках бюджетної програми «Українська книга».

 
Валентина Бабелюлько, директор департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо повідомила, що в період економічної кризи виставку вдалося організувати, хоча коштів, виділених на організацію заходу, не зовсім вистачало.

Вона сказала, що розцінює книжково-виставковий захід як подіум для книжці, на який видавці йдуть охоче, так як він створює умови для спілкування та обміном досвідом між самими видавцями, так і для споживача, який може придбати книжку за ціною виробника.

Валентина Бабелюлько відмітила, що після висвітлення інформації про виставку  в засобах масової інформації, відвідувачів стало набагато більше, ніж у день відкриття. Вона також зазначила, що були негативні повідомлення про організацію виставкового заходу, але «критикувати значно легше, ніж зробити».

Організатори заходу планують в майбутньому довести рівень київської виставки до рівня Варшавської, Московської виставок-ярмарок.

Вперше у виставці участь приймає Тегеранській міжнародний книжковий ярмарок. Вони презентують іранську літературу , традиційні тексти та живопис. 

Видання The Epoch Times Україна також бере участь у Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку. Редакція представляє відвідувачам  цикл статей "дев`ять коментарів про комуністичну партію ", які розповідають про історію і розвиток комуністичного режиму на прикладі компартії Китаю (КПК). Після прочитання цієї збірки близько 60 млн. китайців вийшли з лав КПК. Про це можне дізнатися  на сайті The Epoch Times.


{mospagebreak}

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...