• П'яний священик протаранив дві автівки, а потім обіцяв ДАЇшникам 'проблеми'.ФОТО

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 12 серпня 2009 року
 Священнослужитель, перебуваючи в нетверезому стані, став винуватцем великої аварії на вул. Котовського біля стадіону «Спартак» в Житомирі.

У вівторок, близько 16.30, знаходячись за кермом автомобіля ВАЗ-2108, він на великій швидкості виїхав на зустрічну смугу й урізався у вантажну «Газель». Удар був настільки сильним, що вантажівку відкинуло вбік прямо на припаркований біля магазину «ДЕУ». На щастя в даному ДТП обійшлося без жертв.

У водієві «вісімки» свідки аварії впізнали одного зі священнослужителів Свято-Преображенського собору - Дмитра. Власне, сам священик цього не приховував.  Дмитро, який був одягнений у звичайний одяг, дістав із салону авто рясу й демонстративно її обяг.

Священик-Водій явно не усвідомлював, що відбувається.  Чекаючи приїзду ДАІ, він то намагався сісти в таксі й поїхати з місця події, то просто серед вулиці став справляти природну потребу на паркан стадіону. І розповідав чи не кожному зустрічному, що, мовляв, день народження архієпископа Гурія відзначали.

Трохи згодом священик видав новину: винуватцем ДТП є… водій «ДЕУ» (який, до речі, в момент аварії знаходився в магазині!).

– Ми їхали…у-у-у…і нам на зустріч виїхала іномарка. І це…Вона нас підрізала. Ось ця іномарка (вказуючи на припаркований «ДЕУ»!).

Пасажири «вісімки» спробували вирішити все за допомогою телефонної розмови. Співробітникам ДАІ, які приїхали на місце аварії, неодноразово пропонували переговорити по телефону. 

- Інспектор! Тут з Вами поговорити хочуть, - сказав один із пасажирів «вісімки», пропонуючи взяти старшому лейтенанту трубку мобільного.
- Хто?
- Валера з ДАІ, - багатозначно вимовив пасажир.
- Я не знаю ніякого Валери й говорити мені з ним нема про що, - відповів автоінспектор.

Горе-Священики не припиняли спроб змусити інспекторів вислухати свою «кришу», намагалися вирвати з рук міліціонера свої документи й при цьому «стращали» їх «великими неприємностями» від «великих людей, яких вони знають».

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...