• Уряд розробив механізм погашення заборгованості підприємств теплокомуненерго за спожитий газ

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 28 квітня 2009 року
Уряд розробив модель розрахунків для підприємств теплокомуненерго за спожитий природний газ. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила під час селекторної наради з керівниками місцевих органів влади та облтеплокомуненерго з питань фінансування розрахунків за споживання природного газу.

За словами Глави Уряду, згідно з цією моделлю комерційні банки надаватимуть міським адміністраціям кредити для розрахунків підприємств теплокомуненерго за використаний природний газ. У свою чергу міські адміністрації, після узгодження на сесії міськрад, мають право надати банку вексель. При цьому, за словами Юлії Тимошенко, НБУ сприятиме забезпеченню ліквідності цих комерційних банків. Прем’єр-міністр підкреслила, що така модель вже була використана у Києві, що дозволило скоротити заборгованість міста на 1 млрд. 200 млн. грн.

Юлія Тимошенко наголосила, що для завершення розрахунків залишилось лише три дні: «За цей час необхідно зробити величезний обсяг робіт, у тому числі зібрати сесії міськрад, які дадуть можливість провести ці розрахунки».

 
Джерело: kmu.gov.ua
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...