• Військові комісаріати Південного оперативного командування направили до лав Збройних Сил України понад дві тисячі призовників

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 25 квітня 2009 року
Станом на 23 квітня обласні військові комісаріати Південного оперативного командування направили до лав Збройних Сил та інших військових формувань України понад дві тисячі призовників.

За інформацією, наданою у відділі призову та комплектування Центру особового складу Територіального управління Південного оперативного командування, який очолює полковник Віктор Шевчук, понад 20% від запланованої кількості призовників з початку призовної кампанії уже відправили у війська Запорізький і Кіровоградський обласні військові комісаріати та Кримський республіканський військкомат. Позначку у 15% також перетнули облвійськкомати Дніпропетровська, Донецька, Миколаєва, Одеси та Херсона.

Як розповів офіцер відділу майор Михайло Матвійчук, за час призовної кампанії з областей, що входять до зони відповідальності Південного оперативного командування, до частин Сухопутних військ ЗС України буде направлено понад 4700 юнаків, до Повітряних Сил – понад 1800 призовників, військовими моряками стануть близько 1200 мешканців Півдня та Сходу України. Ще понад шість сотень юнаків відправлять до частин центрального підпорядкування, а близько 4 сотень – у розпорядження Державної спеціальної служби транспорту.

У порівнянні з весняною призовною кампанією 2008 року, кількість запланованих до відправки у війська призовників цього року зросла на 20 відсотків. Відповідно збільшився і розмір видатків на забезпечення заходів з призову юнаків на строкову військову службу.

– В середньому на одну людину в ході призовної кампанії держава виділяє близько 120 гривень, – повідомив майор Михайло Матвійчук. – Відповідно військкоматам Південого оперативного командування для якісного проведення призовної кампанії “Весна – 2009” необхідно близько 1,5 мільйона гривень. Але на сьогодні профінансовано лише 44 відсотки від цієї суми. Тепер чекаємо надходження решти коштів.

Призов юнаків на строкову військову службу військовими комісаріатами Південного оперативного командування триватиме до кінця травня цього року.

 
Джерело:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...