• Олесь Доній: «Культура повинна бути вищою за політику»

  • Середа, 22 квітня 2009 року
Олесь Доній, народний депутат України, президент «Центру досліджень політичних цінностей», прокоментував зрив в Україні концерту творчого колективу Shen Yun Performing Arts, у вівторок у Києві.

«Культура повинна бути вище політики, — зазначив він відповідаючи на питання журналіста The Epoch Times 21 квітня в програмі «Четверта влада» на телеканалі «Київ». — Незалежно від того, які політичні погляди має представник того чи іншого культурного середовища, він має право реалізовувати свої культурні заходи і представляти можливість населенню побачити їх».

Олесь Доній повідомив, що за його інформацією, українське МЗС відмовляло у візах артистам через тиск з боку китайського посольства. «Варто нагадати, що по Європі вони змогли-то проїхатися, а от у нас наші чиновники іноді дмухають і на холодне молоко», — додав парламентар.

Довідка:

Шоу Shen Yun Performing Arts — концерт світового рівня, що включає більш ніж 100 талановитих танцюристів та музикантів, живий оркестр та художні цифрові декорації. Місія трупи — пропагувати праведні моральні цінності традиційної китайської культури віднайшовши знову «красу» та «милосердя», та відтворивши суть автентичних китайських традицій та їх первозданної природи.

У всіх країнах куди приїжджають артисти Shen Yun Performing Arts зафіксовані намагання посольств та консульств КНР чинити тиск на високо посадовців країни з метою зірвати концерт.

Чому концерт трупи в рамках світового турне, запланований на 1 та 2 квітня, був зірваний у Києві, ви можете дізнатись тут.

The Epoch Times є почесним інформаційним спонсором трупи Shen Yun Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...