• Посадовці Міноборони незаконно реалізували військове містечко

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Четвер, 14 квітня 2011 року
За фактом незаконного продажу військового містечка у Конча-Заспі під Києвом, військова прокуратура 8-го квітня 2011 року порушила кримінальну справу проти посадовців Міністерства оборони України, про це вчора, 13-го квітня, повідомив  офіційний сайт Генеральної прокуратури.

Встановлено, що у 2005 – 2006 роках посадові особи військового відомства всупереч чинного законодавства здійснили незаконний продаж майна та землі військового містечка загальною площею 24 га. Підтверджено факт порушення Закону  України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України» та перевищення службових повноважень чиновниками відомства.

Споруди та будівлі вказаного військового містечка через госпрозрахункову установу Міноборони були незаконно передані у власність ТОВ «Оста-Плюс». Ринкова вартість майна, яке було  реалізовано, перевищує 18 млн грн. Внаслідок таких дій,  інтересам України було завдано суттєвої матеріальної шкоди, говориться у повідомленні відділу зв'язків із ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Парадокс  полягає у тому, що військові чиновники реалізували землю, яка не належала Міністерству оборони України, а була лише взята в оренду, говориться на сайті GolosUA.com.

Нагадаємо, що за останні 2 місяці тільки у Київській області правоохоронні органи виявили близько 38 злочинів у сфері земельних відносин, повідомляє «Український тиждень».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...