• Кількість жертв теракту в Афганістані збільшилася до 41

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 27 серпня 2009 року
В організації теракту підозрюються таліби. Серед захиблих від вибуху є діти. Пошкоджено також близько 40 будівель у зоні вибуху.
 
Кількість жертв вибухів, що прогриміли у вівторок в центрі міста Кандагар, адміністративного центру південної афганської провінції, досягла 41, і 60 людей отримали поранення.

За деякими даними, серед загиблих є діти.

Нагадаємо, увечері у вівторок в Кандагарі вибухнув припаркований до житлового будинку замінований автомобіль. Від вибуху здетонували ще чотири автомобілі, які стояли поблизу і були начинені вибухівкою.

Раніше повідомлялося про 36 загиблих і більше 60 постраждалих.

Як заявив член провінційного ради Кандагара Хаджі Ага Лала, метою терористів стала будівля японської будівельної компанії, в якій працюють переважно вихідці з країн Південно-Східної Азії.

У прилеглих кварталах міста вибуховою хвилею вибило скло і двері. В епіцентрі вибуху також виявився палац одруження. Він частково зруйнований вибухом, на момент якого в палаці перебували люди.

Вибух відбувся на вулиці біля офісу японської фірми, яка планує побудувати дорогу через територію, контрольовану рухом Талібан. Також недалеко від місця вибуху знаходяться будівлі, в яких розташовуються служби ООН і афганської розвідки. Всього в результаті теракту були пошкоджені 40 будівель, зокрема, магазини, пекарні, ресторани і житлові будинки.

Також 25 серпня на півдні Афганістану відбувся інший теракт. В результаті цього вибуху загинуло чотири американських військовослужбовців.

Вибух насильства пов'язаний з виборами президента Афганістану, що пройшли 20 серпня. Таліби прямо попереджали, що зустрінуть вибори терактами і нападами.

За попередніми даними, більшість афганців віддала свої голоси на виборах діючому президенту Хаміду Карзаю. Остаточно підсумки голосування будуть підведені 27 серпня.

 
За матеріалами: ТСН
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...