• Пам’ятник Мазепі у Чернігові намагались розписати матюками

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 25 серпня 2009 року
Щойно відкритий пам’ятник гетьману одразу піддався атаці активістки одного з громадських рухів.
 
Чернігівські правоохоронці затримали киянку, яка хотіла розмалювати фарбою пам’ятник гетьманові Івану Мазепі, встановлений на Валу.

Як повідомили у відділі громадських зв’язків УМВС у Чернігівській області, 23 серпня вранці співробітники Чернігівського міського відділу міліції затримали біля пам’ятника 34-річну жінку, яка аерозольною фарбою намагалася написати на нім ганебні слова.

У ході подальшої перевірки правоохоронці встановили, що ця жінка була раніше засуджена за незаконні операції з наркотиками. На даний момент вона, за її словами, очолює один з громадських рухів, який поставив за мету недопущення встановлення пам’ятника Мазепі де б то не було в Україні, зокрема, в Чернігові.

На даний момент відносно жінки складено адміністративний протокол згідно із статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). Матеріали передані до суду.

Нагадаємо, 22 серпня в Чернігові урочисто відкрили бронзовий пам’ятник гетьманові Івану Мазепі, зведений виключно на благодійні кошти.

Бюст Мазепи встановлений на білій мармуровій колоні біля будівлі Чернігівського колегіуму (XVIII ст.) - одного з найстаріших навчальних закладів на Лівобережній Україні. На постаменті прикріплений герб Івана Мазепи.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...