• Християни Південної Кореї виступають проти депортації практикуючих Фалуньгун

  • Субота, 22 серпня 2009 року
Християнська Соціальна організація Південної Кореї минулого тижня на прес-конференції засудила дії уряду своєї держави, який прийняв рішення про депортацію практикуючих Фалуньгун*.

Нагадуємо, що під тиском компартії Китаю уряд Південної Кореї уже депортував трьох практикуючих Фалуньгун, які подали прохання про політичний притулок. У даний час ще двом китайським практикуючим загрожує депортація з країни. Ця подія привернула увагу світової громадськості.

На прес-конференції пастор Сео заявив: «У Китаї продовжуються репресії Фалуньгун. В цій ситуації депортація практикуючих, які подають на політичний притулок, являється абсолютно неправильною». Він повідомив, що деякі християни побоювалися, що якщо він виступить в підтримку Фалуньгун, то це призведе до помсти компартії християнам  в Китаї. Однак, як християнин, він має принципи, згідно з якими практикуючі Фалуньгун  повинні мати всі права людини.

«Так як Фалуньгун відрізняється від християнства, я не підтримую і не заперечую принципів Фалуньгун»,- відмітив пастор Сео. – «Але я заявляю, що права людини практикуючих Фалуньгун повинні бути захищені. В даний час затримані ще двоє практикуючих. Ми, корейці, вважаємо, що вони не повинні бути депортовані в Китай. Якщо корейський уряд  якимось чином буде причетний до порушення прав людини, то це буде його ганьбою».

Після виступу пастора генеральний секретар Християнської соціальної організації Кореї пан Кім зробив заяву від імені організації. В ній говориться: «З огляду на те, що корейський уряд підписав конвенцію ООН проти тортур, він не повинен депортувати цих біженців в Китай. Впродовж останніх років корейський уряд настійливо звертався до комуністичного уряду Китаю з проханням не висилати біженців Північної Кореї. Але тепер корейський уряд сам депортує практикуючих Фалуньгун, які шукають політичного притулку. Така дія є ганьбою».

В заяві також є звернення до уряду про збереження обличчя нації та її гідності, і вираження надії, що корейці можуть пишатися своєю державою. Тому, сказано в зверненні, уряд повинен зупинити депортацію практикуючих Фалуньгун.

Між тим, доля трьох депортованих в Китай практикуючих не відома. Їх ніде не можуть знайти.

До відома: з 1999 року комуністичний режим Китаю репресує послідовників Фалуньгун (система самовдосконалення  душі та тіла). Протягом 10 років у в’язницях і концтаборах Китаю без суду та  слідства сотні тисяч людей піддаються жорстоким тортурам. Мільйони людей позбавлені роботи, житла, спілкування зі своїми близькими тільки за те, що твердо сповідують принцип Істина – Доброта – Терпіння, що є основним принципом вчення Фалуньгун.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...