• Всесвітня акція: «Мільйон хвилин медитації»

  • Субота, 4 липня 2009 року
Організація «Друзі Фалуньгун»* оголосила про початок усесвітньої акції «Мільйон хвилин медитації». В акції всім людям пропонується хоча б 2 хвилини «просто посидіти в мовчанні, медитувати, або ж молитися», направивши свої думки на те, аби переслідування духовної практики Фалуньгун у Китаї припинилися.

Акція триватиме до 19 липня. Вона приурочена до 10-ліття з дня початку (20 червня) переслідування цієї практики комуністичним режимом Китаю.

Організатори також пропонують всім бажаючим зайти за посиланням на сайт Акції millionminutesofmeditation.org і заповнити анкету, вказавши у верхньому віконці «скільки хвилин ви провели в медитації».

«Наша мета полягає в тому, щоб об'єднати зусилля багатьох людей в загальному бажанні зупинити переслідування невинних людей у Китаї, зібравши мільйон хвилин медитації до 19 липня», — повідомили організатори акції.

Довідка:

* «Друзі Фалуньгун» (Friends of Falun Gong) — некомерційна правозахисна організація, заснована в 2000 році людьми, стурбованими переслідуванням Фалуньгун  комуністичною партією Китаю.
Підписатися:

Коментарі