• У серпні відбудеться V київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок

  • Середа, 24 червня 2009 року
Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок сьогодні вважається однією з найбільш престижних та масштабних в Україні. Її засновником і організатором є Державний комітет телебачення та радіомовлення України.

З метою формування міжнародного іміджу України як книжкової держави, популяризації української книги, державної підтримки вітчизняного книговидання, наповнення україномовною літературою ринку, фондів бібліотек Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.06.2007 р. № 378-р «Про проведення Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку» прийнято рішення про щорічне проведення цього важливого заходу.

З року в рік Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок набирає популярності як у вітчизняних, так і в зарубіжних видавців та книгорозповсюджувачів і збирає більше 200 видавництв та видавничих організацій різних форм власності, які представляють всі регіони України. Протягом чотирьох днів виставку-ярмарок відвідають понад 50 тисяч киян і гостей міста.

Провідні вітчизняні та зарубіжні видавництва демонструють тут свої найкращі здобутки, укладають угоди партнерства та співпраці і, що важливо, мають можливість визначити читацькі інтереси.

Автори презентують свої твори та плани, знаходять та отримують підтримку однодумців, спілкуються з читачами, книговидавцями, діячами культури та мистецтва.

В нинішньому році з 18 по 21 серпня в приміщенні Міжнародного виставкового центру (адреса: Броварський проспект, 15) проходитиме ювілейна V Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок, співорганізатором якої є ДП «Дирекція фестивально-виставкової діяльності».

До участі запрошуються всі видавці, книгорозповсюджувачі та бібліотеки України, а також суб’єкти видавничої справи Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Польща, Болгарії, Австрії та багатьох інших зарубіжних країн.

Окремим стендом буде представлено Держкомтелерадіо як спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики в інформаційній та видавничій сферах. На стенді експонуватиметься видавнича продукція, випущена в останні роки за бюджетною програмою «Українська книга», яку, починаючи з 1997 року, реалізує Комітет.

Відповідно до попередньо затвердженої програми виставки-ярмарку відбудуться брифінги, «круглі столи» з актуальних питань книговидання, а також зустрічі з письменниками, публіцистами, літературними критиками, художниками-графіками, видавцями.

На виставковому заході також буде організовано автограф-сесії за участю відомих українських і зарубіжних поетів і прозаїків.

В рамках проведення виставки-ярмарку будуть вручені дипломи лауреатам Премії Кабінету Міністрів України ім. Л. Українки за літературно-мистецькі твори, премії ім. Івана Франка у галузі інформаційної діяльності, а також оголошено переможців національного конкурсу «Краща книга України» у дев’яти номінаціях.

Вже стало доброю традицією щороку під час роботи виставки за ініціативою організаторів проводити благодійну акцію зі збору та передачі книг дитячим будинкам, регіональним бібліотекам, представникам українських громад за кордоном.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...