• Юлія Тимошенко: Прийнятий парламентом Закон про заборону грального бізнесу на території України є справедливим

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 18 травня 2009 року
Ухвалений Верховною Радою Закон №4268 «Про заборону грального бізнесу в Україні» є жорстким, але справедливим. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила в п’ятницю на брифінгу в Кабінеті Міністрів.

«Досить жорсткий, але на мій погляд, дуже справедливий Закон сьогодні був прийнятий парламентом», - відзначила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко відзначила, що Закон набуває сили з дня опублікування та діє до прийняття законодавства, яке передбачає створення спеціальних гральних зон. Прем’єр-міністр запевнила, що подальше територіальне розміщення грального бізнесу обов’язково буде погоджено з громадами: «Де громада буде готова прийняти на свою територію це щастя, тільки після того ми будемо думати, де розташовувати».

Як відзначила Глава Уряду, до порушників норм цього Закону застосовуватимуться фінансові санкції, а за невиконання закону передбачена кримінальна відповідальність – позбавлення волі на 5 років.

Юлія Тимошенко сподівається, що Президент уже найближчим часом підпише Закон і «захистить націю від моральної руйнації». За її словами, трагедія в Дніпропетровську через пожежу в залі ігрових автоматів висвітила проблему значно більшого масштабу – морального і духовного характеру, тому вирішення цього питання є вкрай нагальним.

Водночас автор прийнятого сьогодні у Верховній Раді Закону про заборону грального бізнесу в Україні, народний депутат Валерій Писаренко подякував Уряду за принципову позицію у питанні закриття грального бізнесу: «Якщо б Уряд не проявив рішучість і волю, щоб закрити гральні зали, то парламент на це ще не скоро зважився би».

Народний депутат відзначив, що робота з напрацювання законодавчих актів щодо створення спеціально призначених територій за межами міст для цього виду бізнесу буде проводитися спільно з Урядом.
 
Підписатися:

Коментарі