• Шпигуни китайської компартії зкоїли напад на послідовників Фалуньгун у Словаччині під час візиту Ху Цзиньтао

  • Вівторок, 23 червня 2009 року

Словаччина. Під час приїзду китайського лідера Ху Цзиньтао в президентський палац у Словаччині, агенти китайської компартії вирвали з рук послідовників духовної практики Фалуньгун плакати, що закликають зупинити переслідування адептів цієї практики в Китаї, і поламали їх. Найманці для «групи привітання» китайської делегації усіляко намагалися закрити плакати Фалуньгун своїми, а коли це не вдалося, кілька людей грубо зштовхнули зі сходів двох жінок, які ці плакати тримали. Через падіння, одна з них одержала травму голови.

Як повідомили місцеві ЗМІ, генеральний секретар китайської компартії Ху Цзиньтао 19 червня відвідав Братиславу, столицю Словаччини. На час його перебування місцеві послідовники Фалуньгун одержали дозвіл на проведення заходу перед президентським палацом. Вони демонстрували вправи Фалуньгун і розповідали про репресії своїх однодумців у Китаї, які вже 10 років здійснює правляча в країні компартія.

Приблизно о 15 годині до палацу почав під'їжджати кортеж Ху Цзиньтао. Як розповіли учасники акції, навколо місця, де проходив захід послідовників Фалуньгун, відразу ж стовпилася безліч агентів китайської компартії, завдання яких було не дати голові КПК побачити плакати з написом «Фалуньгун несе добро», «Виходьте з рядів компартії, щоб мати гарне майбутнє» та інші.  

Коли їм не вдалося заслонити ці плакати своїми, вони почали вихоплювати їх і ламати. Дві учасниці акції Пані Су й пані Чжен після того, як китайські шпигуни поламали їхні плакати, розгорнули великий транспарант і стали голосно скандувати: «Фалунь Дафа несе добро». До них відразу підбігли троє агентів компартії  і, не звертаючи увагу на те, що навколо багато людей і представників ЗМІ, зштовхнули їх зі сходів. Через це падіння пані Су отримала травму голови, і в неї почалася кровотеча. Пані Чжен вдалося встояти на сходах, тому вона не постраждала.

В інцидент втрутилася поліція, яка наказала, щоб агенти КПК, які вимагали арешту практикуючих Фалуньгун, негайно пішли, сказавши їм, що ця акція законна й на неї є дозвіл.

Такого вчинку з китайського боку не очікував ніхто. У той же день багато словацьких ЗМІ, радіо й телеканали сповістили про цей напад.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...