• Як зберегти свою роботу. Доповідь CREW

  • Середа, 17 червня 2009 року

Організація CREW дослідила ринкові можливості для жінок, які прагнуть зберегти роботу, знайти роботу або зберегти свою кар'єру. Існує поширена думка, що зараз не той час, коли жінки зможуть залишатися в будівельному бізнесі без підтримки. «Сьогодні потрібно, щоб тебе помітили», - заявила Джейн Снодді Сміт, національний президент організації CREW, що об'єднує групу будівельників-професіоналів. В цій компанії з 9 тисяч працівників більше 63 % є керівниками або головами правління.

«Мова йде не про те, щоб просто знайти роботу, а про те, щоб зберегти її», - відзначила Барбара Чампокс, есквайр, голова науково-дослідницької комісії й співробітник Crowell & Moring LLP. «Дослідження проводилось, аби навчити використовувати свої навички для того, щоб тебе помітили у вашій компанії. Це спосіб орієнтуватися в сьогоденні», - говорить пані Барбара.

Дослідження під назвою «Зберегти ваше майно й кар'єрне зростання в епоху змін» обговорювалося минулого тижня в Нью-Йорку, і пані Чампокс мала можливість дати людям деякі поради. «Ми повинні відучити людей від цих примітивних думок і вчинків, мати єдину власну думку», - сказала вона. - «Також тих, хто вузько мислить, треба навчити мислити широко, мислити творчо». Чампокс пропонує «знання, чесну самооцінку й стратегію» як три фактори, що стримують падіння.

Вивчати ринкові відносини

«Ринок готовий розколотися», - вважає фахівець Снодді Сміт. Заборгованість майже в 40 мільярдів доларів у реальних торгових позиках минає в 2009 році, і понад 50 мільярдів доларів минає в наступному році, згідно з даним CREW. Якщо майно боржників буде неспроможне перекрити й погасити цей борг, трапиться дефолт. Ці випробування, банкрутства й реорганізації будуть переборені тільки, якщо буде великий попит, говориться в доповіді.

Зробимо крок назад

 

Барбара Чампокс вважає, що чесна самооцінка може бути довгим шляхом до виживання в цей час. «Подивіться на рівень ваших знань. Ви повинні ґрунтовно переглянути ваше майно й наростити резерви», - говорить вона. «Подивіться, як ви плануєте ваш час і вирішіть, чи раціонально ви його використовуєте. Я щомісяця переглядаю це питання»,  - радить Чампокс. - «Визначте свої можливості, розкрийте свої здібності й приймате рішенні, виходячи з цього».

Розвивайте стратегію

«Забудьте ваше мистецтво обману й припиняйте перехоплювати на ринку вигідні пропозиції», - радить Барбара Чампокс. - «Ви повинні думати про те, «Куди я можу вкласти гроші?» І ви повинні бути здатними до співпраці один з одним... Нові ідеї подібні до золота».

«Розвивайте ваш план дії для того, щоб скористатися з нових робочих можливостей, - говориться в доповіді, - «при падінні ринку модернізуйте майстерність управління, укладання контрактів і опановуйте технічні знання, що стосуються вашої справи. Це неодмінно приведе до збереження кар'єри. Секрет побудови міцного фундаменту: цінність зв'язків, як зовнішніх так і внутрішніх, пристосовність, здатність до ризику, тяжка праця й позитивний настрій», - додала Чампокс. - «Ми віримо, що це створить сприятливі ринкові можливості».

Шарлотта Катберсон. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...