• Жителі району Флашинг вимагають відкликати місцевих чиновників, підозрюючи їх у зв'язку з китайським режимом

  • Понеділок, 21 липня 2008 року

Група стурбованих жителів Флашингу оголосила в п'ятницю про формування комітету з відкликання члена Ради Джона Лю і члена Жіночих зборів Елен Юн за їхню відмову зустрітися з жертвами нападів, які сталися у Флашингу.

Створений різними організаціями і місцевими жителями комітет провів зустріч, у ході якої більше 50 місцевих жителів поставили свій підпис на підтримку відкликання. Подальші дії припускають клопотання й розслідування зв'язку цих політичних діячів із китайським урядом.

Кілька днів тому китайські ЗМІ обнародували новину про зустріч члена ради Джона Лю і члена Жіночих зборів Елен Юн із людьми, звинуваченими в нападах у Флашингу. Зустріч була проведена для того, щоб нападники, чиї портрети були опубліковані в газеті і на сайтах The Epoch Times, висловили невдоволення щодо публікації.

Прокомуністичні китайські ЗМІ повідомили про цю зустріч як про головну тему дня, заявивши, що це зборище - «жертви», і що їхні права були «порушені». Послідовники Фалуньгун, які і є постраждалими від нападів у Флашингу, навпаки, були дуже холодно прийняті цими двома політичними діячами.

«І Лю, та Юн не залишили місцевому співтовариству іншого вибору, окрім як відкликати їх», - сказав Цзюнь Ван, голова Всесвітнього Союзу Демократичної партії Китаю й житель району Флашинг.

Починаючи з 2 червня, послідовники Фалуньгун офіційно просили Лю про зустріч не менше восьми разів.

Проте всі їхні прохання були проігноровані, поки під тиском громадськості як член Ради Лю, так і член Жіночих зборів Юн не вирішили, нарешті, зустрітися з послідовниками Фалуньгун і членами інших організацій співтовариства.

Джуді Чень, місцева послідовниця Фалуньгун, була однією з тих, хто просила у Лю і Юн про зустріч, але дістала відмову.

«Ці два політики - один із них прогнав мене, а інша сказала, що їй нічого не відомо про напад», - сказала Чень, якій нападники не раз погрожували жорстокою фізичною розправою.

«Вони [політики] обидва з Тайваню, але я бачу, що вони діють не як американці або тайванці, а, швидше, як комуністичні чиновники. Я бачила, як вони прийняли двох чоловік, які погрожували мені смертю. Один із них сказав мені: «Я запам'ятав твоє обличчя. Я точно тебе вб'ю»», - провадила далі Чень.

За словами Кім Сан Гіона, жителя району Флашинг, корейська община також хоче відкликати Лю і Юн. «Ми жили у Флашингу протягом семи років. Негідники били й ображали людей, особливо жінок, але вони [Лю і Юн] заступалися за цих злочинців, - сказав Гіон. - Корейське співтовариство теж хоче відкликати їх».

Серед інших прихильників відклику - Чжан Говей, голова американської Асоціації випускників Центральної Військової школи Китайської республіки, і Нань Чжен із китайської Ліберально-демократичної партії.

«Я не можу зрозуміти, чому член ради вигнав людей, яких було побито, - сказала Чжен. - Ми не можемо дозволити такому членові ради представляти народ. Ми маємо відкликати його».

Хань Мін. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...