ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Політики США закликають Обаму засудити репресії Фалуньгун у Китаї

Велика Епоха
Член законодавчих зборів штату Ньюйорк Філ Бойл.
Член законодавчих зборів штату Ньюйорк Філ Бойл.
18 червня 2009 р. з ініціативи члена законодавчих зборів штату Нью-Йорк Філа Бойла більше 50-ти членів названих зборів підписали в м. Олбані, столиці штату Нью-Йорк, колективного листа, адресованого президенту США Бараку Обамі, з проханням змусити компартію Китаю (КПК) зупинити репресії щодо послідовників Фалуньгун.

Спільний лист, підготовлений напередодні десятої річниці з початку переслідування Фалуньгун, закликає президента Обаму засудити здійснювану КПК політику придушення, вимагає від правлячої компартії припинення  репресій і надання практикуючим Фалуньгун можливості нормально жити й спокійно практикувати. Збір підписів продовжився до понеділка.

Філ Бойл, член законодавчих зборів штату Нью-Йорк, представник 8-го виборчого округу, переконаний, що «20 липня» – важлива дата, яка знаменує початок репресій проти Фалуньгун. У десяту річницю «20 липня» він ініціював написання листа президенту Обамі. Помічник з апарату Філа Бойла повідомив, що протягом доби більше 50-ти членів законодавчих зборів висловили свою підтримку й підписали листа.

"Ми сподіваємося, що президент поставиться серйозно до даного питання, й упевнені, що під час переговорів із владою Пекіна він зосередить свою увагу на правах людини в цілому й репресіях у відношенні до Фалуньгун зокрема", - сказав він.

Після того, як торік спільники КПК напали на практикуючих Фалуньгун у Флашингі (Нью-Йорк), стало зрозуміло, що компартія Китаю поширила переслідування Фалуньгун і на територію США.

"Ми повинні бути впевнені, що президент знає про те, що сталося у Флашингу, у місці зосередження правоохоронних органів, і ми повинні вжити рішучі міри щодо будь-якої діяльності, спрямованої проти Фалуньгун".

Колективний лист, адресований президенту США Бараку Обамі, з проханням вимагати від компартії Китаю зупинити репресії послідовників Фалуньгун.
Колективний лист, адресований президенту США Бараку Обамі, з проханням вимагати від компартії Китаю зупинити репресії послідовників Фалуньгун.