• Інспектори ДАІ вийшли на дорогу штрафувати не водіїв, а пішоходів

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 26 серпня 2009 року
Інспектори ДАІ не на жарт взялися за пішоходів, адже тільки на столичних дорогах за сім місяців з їхньої вини сталося майже 300 ДТП. Їх активно штрафують.
 
Лишень у Києві протоколів складено на 377 тисяч. Штрафи вплинули на статистику - поки загинуло 29 осіб, тоді як торік ця цифра була вдвічі більша.

Зараз за перехід вулиці у неналежному місці - штраф від 51 до 85 гривень. Проте передбачене інше, якщо пішохід ішов дорогою у забороненому місці та ще й п'яний - штраф до 170 грн, створив аварійну ситуацію - до 255, або громадські роботи до 40 годин.

Заплатити треба упродовж 15-ти днів. Якщо ні - матеріали передають на виконавчу службу.

За сім місяців цього року у столиці зафіксували 18 тисяч 80 порушень пішоходів на дорогах. З їхньої вини на дорозі сталося 267 ДТП, 29 осіб загинуло.

Нагадаємо, що нещодавно у столиці за спробу дачі хабара інспекторами ДАІ були затримані дві людини. На бульварі Лесі Українки інспектори ДАІ за порушення Правил дорожнього руху затримали пішохода, який спробував дати хабар у розмірі 20 гривень. Пізніше на Московському майдані затримали пішохода, який за не складання адміністративного протоколу пропонував хабар в тому ж розмірі.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...