• Мер міста Тайнаня відвідує концерт «Святкові Чудеса» в Нью-Йорку

  • Вівторок, 8 січня 2008 року

Різдвяним вечором, мер міста Тайнань з Тайваню Дайнь-цзар Сюй відвідав концерт «Святкові чудеса» телебачення «Нова Династія Тан» (ТБ НДТ) в Театрі Бекон на Бродвеї в Нью-Йорку. Під час перерви мер сказав, що він був глибоко зворушений гармонією і красою виступу.

Мер Сюй приїхав до Нью-Йорка, щоб виступити з промовою, і лише пізніше почув про концерт ТБ НДТ «Святкові чудеса». Здавалося, що він був вельми радий, що потрапив сюди. «Сьогодні дуже холодно, але усередині театру Бекон відчувається тепло і тут чарівно. Атмосфера  тут наповнена святковим духом», -  відмітив мер.

«Барабанщики в програмі Династії Тан виражають і красу і силу, але також виражають гармонію, - продовжив мер. - Це союз сили і гармонії, або можливо союз енергії і краси. Я був глибоко занурений в миролюбну і точну манеру виконання  барабанщиків. Їх мирний дух був в змозі передати відчуття гармонії кожному глядачеві. Можливо це - прояв сили  істини, доброти, терпіння». Мер Сюй сподівається побачити групу "Божественне мистецтво" у себе  на Тайвані в кінці лютого 2008 року.

Раніше, працюючи з ТБ НДТ, він говорив, що знає це ЗМІ дуже добре і вітає його виступи в своїй країні. Він вважає, що для тайваньської аудиторії це шоу буде вірогідне ближче, ніж для інших країн, тому що Тайвань є дуже сприйнятливим до багатьох різних культур. «Тайваньські громадяни особливо цінують китайську історію і культуру, але також знайомі й з іншими східними і  західними видами творчості».

«Це  досконала демонстрація східної культури, -  сказала пані Сюй, дружина мера. - Я дуже зворушена. Цифрові технології і східна культура чудово гармонізують. Це був дивовижний концерт. Він, безумовно, торкнеться сердець глядачів у всьому світі, я рекомендую всім своїм друзям цей виступ, коли він проходитиме в Тайнані».

За словами мера Сюя, під час вечірнього виступу ожили стародавні легенди, захоплююча драма і музика. Він назвав поєднання східної і західної музики і мистецтва "дійсно прекрасним". «Китайські історії, які були відображені  під час  виступу, повинні були стати чимось новим для західних глядачів. Упевнений, що вони справили на них глибоке враження», - сказав мер.

Він пояснив, що мета китайських легенд - показати красу людства. Вони відображають, наскільки універсальна краса душі, особливо коли це все показано в такій досконалій манері. Він сподівається, що все, що є в східній культурі, можна донести західним глядачам за допомогою цих виступів на Бродвеї.

Мер Сюй активно працює над культурним зростанням в Тайнані, він навіть заохочує кожного студента вчитися грати, принаймні, на якому-небудь одному музичному інструменті. У спробах зробити місто Тайнань більш столичним, мер Сюй активно заохочує розуміння різних культур всюди в академічному і навчальному середовищі. Він пояснив, що Тайвань зберігає стародавню китайську культуру, одночасно популяризувавши сучасні форми виразу і є дуже сприйнятливим до культурної різноманітності. «Це  те, що робить місто Тайнань сучасним містом, яким ми бачимо його сьогодні», -  додав мер.

Чжу Цзян. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...