• Голодування за Дарфур

  • Четвер, 27 грудня 2007 року
Член законодавчої ради від лібералів Девід Свон оголосив голодування і провів його напроти офісу канадського прем'єр-міністра виборчого округу Калгарі Стівена Харпера, з метою привернути увагу до безперервних жорстоких подій у Дарфурі і переконати уряд Канади втрутитися.
"Новій місії ООН і Африканського союзу необхідний лідер", - заявив Д. Свон. Він закликає владу до того, щоб Канада послала свої війська в охоплений боротьбою регіон, і зупинила те, що він назвав «першим геноцидом 21-го століття».

"Ми великі боржники  перед Африкою за сотні років експлуатації. Для західних країн прийшов час платити борги. І Канада може це зробити саме зараз  у вигляді щедрого внеску в постачання устаткування, в освіту, у фінансування місії ООН у Дарфурі", - пише Свон у своєму блозі.

В рамках кампанії «Різдво для Дарфура: війська на позиції» Свон і група з восьми дарфурских біженців відвідали Парламентський Пагорб, щоб закликати членів парламенту всіх політичних партій переконати уряд зробити необхідний внесок до місії ООН.

Хоча група і зустрілася з деякими членами парламенту, включаючи Джейсона Кенні, Діпака Обрая, Кевіна Соренсена і Патріка Броуна, але основна мета не була досягнута - вони не змогли зустрітися з прем'єр-міністром.

США вже перекинули війська для нових миротворчих сил, які повинні бути розгорнені 1 січня.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...