• У Брюсселі пройшли слухання з приводу порушень прав людини в Китаї

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 29 квітня 2008 року

У Брюсселі в будівлі бельгійського парламенту 15 квітня пройшли слухання, присвячені ситуації порушення прав людини в Китаї та пекінській Олімпіаді. Інформацію про це повідомив сайт minghui.org.

У повідомленні мовиться, що ці слухання були організовані міністерством закордонних справ фламандського парламенту. На них було запрошено міністра культури й спорту Фландрії пана Берта Ансьо (Bert Anciaux), представника послідовників Фалуньгун, представників організації «Друзі Тибету» і членів бельгійського олімпійського комітету.Представники партії Зелених та інші фламандські зацікавлені партії висунули пропозиції, що містять звернення до фламандського парламенту, бельгійського олімпійського комітету й спортсменів вжити заходів і висловити своє засудження порушень прав людини китайською компартією (КПК).

Міністр культури і спорту Фландрії у своєму виступі заявив, що не може бути, щоб хтось із фламандських державних чиновників поїхав до Пекіна на церемонію відкриття Олімпіади. Він також сказав, що постійно докладає зусилля у роботі в сфері прав людини й культури, і що поїхати до Пекіна на відкриття Олімпіади в такій ситуації, яка зараз у Китаї, для нього є порушенням його моральних принципів.Послідовник Фалуньгун пан Ніколас на слуханнях розповів про переслідування прибічників цієї практики в Китаї, про незаконне видаляння в них органів для подальшого продажу, а також про те, що з наближенням Олімпіади, репресії ще більше посилилися.

Пан Ніколас також закликав усіх присутніх висловити комуністичній владі Китаю своє засудження цих репресій і таким чином допомогти припинити їх.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...