• Незадоволені мешканці новобудівлі протестували біля Кабміну. Фоторепортаж

  • Четвер, 8 жовтня 2009 року
Молоді родини, що одержали від держави пільгові кредити на будівництво житла, 7 жовтня влаштували акцію протесту біля Кабінету міністрів України через дворічну затримку введення побудованого будинку в експлуатацію.

Як повідомили протестуючі, забудовник — компанія «Укржитлокомплекс», замість видачі ордерів улітку 2007 року, повідомила інвесторів про підвищення ціни кв. метра житла  з 2975 до 4000-5000 грн.  Адвокати компанії повідомили інвесторів про необхідність доплатити необхідну суму.

Інвестори звернулися по допомогу до Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, що укладав договір з компанією-забудовником. Молодіжний фонд підтвердив необхідність доплати й запропонував докредитувати родини з держбюджету — кожній родині в середньому по 117 тис. грн. Більшість родин після тривалої боротьби погодилися на додаткове кредитування.

Будинок у м. Буча за адресою вул. Тарасовська 8А так і не був уведений в експлуатацію. Будівельні роботи в ньому повністю завершені, лише не підключені комунікації. Інвестори вважають, що ситуація ще не вирішена, оскільки не всі погодилися платити додану вартість на житло.

Зараз у будинку вже живуть близько 15 родин, серед них є й багатодітні. Світло є тільки в окремих квартирах, газу немає, з крана тече лише технічна вода. Будинок не підключений до міської системи теплопостачання, автономна котельня також не працює.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...