• Викриття прихованої загрози

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 28 вересня 2009 року

 

«Велика Епоха» не освітлює кандидатури на суспільні виборні посади. Чому ж тоді стало можливим побачити в її номері статтю, в якій розкривається таємниця одного з кандидатів на посаду фінансового інспектора Нью-Йорка, Джона Лю з Флашинга?

Редакція «Великої Епохи» вважає, що засоби масової інформації відповідальні за приховані погрози і повинні застерігати людей про потенційну небезпеку. Їх викриття має багато форм. Сьогодні це застереження людей про небезпеку, що виходить  від комуністичної партії Китаю (КПК). У випадку з Джоном Лю, небезпека пов'язана з втручанням КПК в хід виборів в США і підтримкою кандидатів, що пройшли до суспільних установ.

Йдеться не просто про іноземний уряд, а про тоталітарний режим, що впливає на вибори і просування свого чиновника в політичне життя Нью-Йорка. Вплив КПК, таким чином, розповсюджується на американське суспільство на найвищому рівні. Цей випадок - лише вершина айсберга, він один з багатьох подібних випадків маніпулювання КПК демократичними процесами.

КПК наполегливо і систематично просуває своїх  людей  або людей, яких вона може контролювати, на кожен  рівень суспільного життя і на ключові посади в корпораціях, академіях і уряді в Сполучених Штатах та  інших країнах. Наслідками для цих організацій і, таким чином, для всіх громадян, стають перехоплення торгових і інтелектуальних секретів, та маніпулювання громадською думкою.

«Велика Епоха» має унікальну можливість розповісти історію про Джона Лю і його зв'язки з КПК. Наше китайсько-мовне видання - частина китайської общини в Сполучених Штатах і лише журналісти, що говорять китайською, можуть розслідувати такі історії  глибоко, і дозволити нам побачити їх. Цей репортаж - комбінація важкої праці і таланту англо- і китайсько- мовних кореспондентів «Великої Епохи». Разом вони розкрили цю історію впровадження  Джона Лю.

Версія англійською  

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...