• На зміну пожежам в Каліфорнії прийшла повінь

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 7 вересня 2009 року

У Каліфорнії почалися зливи. Рівень води в річках піднявся майже на метр. У передмісті Лос-Анжелесу це стало причиною повені.

На зміну пожежам в американському штаті Каліфорнії прийшли повені. Через зливи рівень води в річках передмістя Лос-Анджелесу різко підвищився, це у свою чергу викликало паводок.

В центрі стихії опинилися елітні передмістя Лос-Анджелесу, де знаходяться ряд голлівудських павільйонів і вілли деяких кінозірок. Бурхливі потоки підтопили перші поверхи будинків, серйозно ускладнюється рух по вулицях, на яких зупинилися десятки автомобілів. На боротьбу з природною стихією були кинуті десятки пожежників, які ще кілька днів тому брали участь в боротьбі з лісовими підпалами.

Через повені в Лос-Анджелесі також прорвало водопровід. Велика підземна водопровідна труба з холодною водою, лопнула під Дікенс-стріт. Потужний потік води, що вирвався з-під землі, підтопив розташовані поблизу житлові будинки і офісні будівлі.

За деякими даними, прорвало стару водопровідну трубу діаметром більше півтора метра. Відомостей про постраждалих немає, але місту нанесений немалий матеріальний збиток. Співробітникам екстреної служби довелося перекрити довколишні вулиці і евакуювати жителів будинків, розташованих в зоні лиха.

 

За матеріалами: ТСН

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...