• Росію та Німеччину звинуватили у змові проти України

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 серпня 2009 року
У Британії з'явилася інформація про незаконні дії російських дипломатів в Україні та змову лідерів РФ і Німеччини проти України.
 

Впливова британська газета The Times звинуватила президента Росії Дмитра Мєдвєдєва та канцлера Німеччини Ангелу Меркель у "Мюнхенській змові проти України".

Підставою для цього стала відсутність реакції з боку керівниці ФРН на різкі заяви Мєдвєдєва на адресу України. При цьому президент РФ розкритикував Україну у присутності Меркель.

На переконання британських журналістів, це означає, що канцлер Німеччини, як лідер демократичної держави, не захистила права українського народу самому обирати своїх керівників, адже Мєдвєдєв у її присутності фактично заявив про наміри повернути Україну в сферу впливу Кремля.

"Її мовчання зі здивуванням зустріли українські офіційні особи, і з задоволенням - Кремль, для якого "проект Україна" перед січневими виборами став найважливішим пріоритетом", - відзначило видання.

Крім того, The Times вдалося з'ясувати низку фактів щодо діяльності в Україні окремих російських дипломатів. За словами журналістів, Служба безпеки встановила ці факти, але не оприлюднила.

Зокрема, вдалося з'ясувати, що один із російських дипломатів, яких Україна мала намір вислати зі своєї території (генконсул РФ в Одесі Олександр Грачов, який залишився в Україні, та радник посольства РФ Володимир Лисенко, якого було вислано), роздавав по 100 тисяч доларів на місяць проросійським організаціям у певному регіоні. При цьому другий дипломат, за інформацією видання, вербував представників місцевих рад.

The Times проводить паралелі між ситуацією навколо України та подіями 1938 року, коли західні держави, підписавши Мюнхенський договір, дали згоду на окупацію нацистською Німеччиною Судетськой області Чехословаччини, що поклало початок подальшому захопленню та розчленовуванню німецькими військами цієї держави.

Видання підкреслює, що Євросоюз, прив'язаний до російського газу, не застосував серйозних санкцій відносно Москви за конфлікт з Грузією. Кремль розцінив мовчання Меркель як заохочувальний знак, що свідчить про те, що в разі його посягань на незалежність України це йому також легко все зійде з рук.

Нагадаємо, раніше лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив що Мєдвєдєв і Меркель почали кампанію, результатом якої може стати окупація України.

На думку Тягнибока, керманичі РФ і Німеччини почали процедуру з "відбілювання Гітлера і Сталіна" та готують змову, що може призвести до втрати Україною її суверенітету.

Слова лідера націоналістів стали реакцією на заяву Меркель про те, що Німеччина не допустить "героїзації нацизму і націонал-соціалізму в Україні" та інших державах.

У той же час, Дмитро Мєдвєдєв тоді заявив, що не бачить перспектив нормальної співпраці з нинішнім керівництвом України.

TCH

 

 

Підписатися:

Коментарі