• Прихильники ВО 'Свобода', які облили фарбою Леніна, потрапили до лікарні з переломами. Фото

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 28 листопада 2009 року
Прихильники ВО "Свобода", яких комуністи побили за облитого фарбою Леніна, потрапили до лікарні з серйозними травмами.

Співробітники міліції затримали, а потім відпустили двох чоловіків, які облили фарбою відреставрований пам'ятник Леніну в Києві.

"Вони були затримані у Шевченківський райвідділ міліції, але проходять як постраждалі. Їх затримали для з'ясування обставин, як свідків, а потім відправили до лікарні", - повідомив представник Київської міській організації Конгресу українських націоналістів (КУН), передає ТСН.

За його словами, чоловіки отримали серйозні травми - переломи, струс мозку, і зараз перебувають у лікарні.

Нагадаємо, вчора представники ВО "Свобода" облили фарбою пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка в Києві. Інцидент стався під час урочистої церемонії відкриття відреставрованого монумента. Учасники урочистої церемонії відкриття відреагували миттєво - сильно побили цих чоловіків.

Всього у відкритті оновленого монумента взяли участь близько 700 людей. Перед ними виступили лідери КПУ, які розкритикували президента Віктора Ющенка та його політику.

Разом із тим, під час церемонії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" та Комітет декомунізації організували акцію протесту проти відкриття пам'ятника.

30 червня в центрі Києва був пошкоджен пам'ятник Леніну - йому відбили ніс і руку. За даним фактом було порушено кримінальну справу за ч 2 ст 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України і затримано 5 осіб.

Пошкоджений пам'ятник Леніну відреставрували за кошти Комуністичної партії України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...