• Весь центр Києва виставлено на продаж

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 7 жовтня 2009 року

Мерія виставляє на продаж основні будівлі у центрі столиці, зокрема медичні та освітні заклади, головні управління, театри.

Столична влада виставила на продаж усі основні будівлі у центрі столиці, у тому числі медичні та освітні заклади, головні управління, театри.

Про це заявляють у Блоці Кличка з посиланням на список об'єктів, включених до "Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва на 2007-2010 роки".

"Першою ластівкою, яка сповістила про зміни у програмі приватизації стало оприлюднення даних про підготовку до приватизації метрополітену. Але далі - більше! Цей список значно розширено, до нього додані приміщення, в яких розташовані установи та заклади, які взагалі є недоторканними та знаходяться у власності громади!", - кажуть депутати Блоку.

На їхнє переконання, поява цих установ у приватизаційному списку - наслідок того, що при внесенні змін до Програми приватизації, у документах вказано лише адресу, а "сам об'єкт зашифрований, тому депутати дуже часто навіть не знають, за що голосують".

"У такий спосіб "молода команда влади" виставляє на продаж усі основні будівлі у центрі столиці, у тому числі медичні та освітні заклади, головні управління, театри", - заявляють у Блоці Кличка.

За словами депутатів, втратили чинність рішення про заборону приватизації таких об'єктів, як ВАТ ХК "Київміськбуд", ВАТ "АК "Київводоканал" , ВАТ "Київгаз", ЗАТ "Хліб Києва" , ВАТ "Київспецтранс" ВАТ "Київхімволокно" ВАТ "Техводсервіс" ВАТ КБ "Хрещатик", ТОВ "Редакція газети "Столиця", ТОВ "Метровагонсервіс", ТОВ "Інститут розвитку людини", внз "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна".

Загальна площа об'єктів, що підпадають під приватизацію (аукціон або викуп) - 14088,5 кв.м.

"Більше того, окремі приміщення на сьогодні вже перейшли у приватні руки. Але які конкретно - наразі невідомо, адже ця приватизація є не прозорою", повідомляє прес-служба Блоку.

"Розграбована столиця - це те, що лишиться після правління "молодої команди". Такі дії мерії мають знайти реакцію правоохоронних органів. Блок Віталія Кличка звернувся до Служби безпеки України з вимогою припинити розграбування столиці", - заявили депутати.

УП

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...