• Рейтинг найбільших хабарів України

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 5 жовтня 2009 року

Зі ста найбільших хабарників України було засуджено лише одного. Справи інших у кращому разі перебувають у судах.

Міністерство внутрішніх справ склало список ТОП-100 найбільших хабарів України.

Очолив цей антирейтинг голова однієї з сільрад Березанського району Миколаївської області. Він вимагав хабар у розмірі 8,5 мільйона гривень і отримав мільйон. Зараз його справа знаходиться у суді.

На другому місці у списку голова сільської ради з Криму, який вимагав 1,1 мільйона доларів і встиг отримати 750 тисяч. У цій справі триває слідство.

Третій у списку голова Селічівської сільради Баришівського району Київщини. Він вимагав хабар у 3,95 мільйона гривень, справа знаходиться на розгляді в суді.

Четверте місце у списку посіли голова і член правління житлово-будівельного кооперативу в Севастополі. Вони вимагали хабар в 3,9 мільйона гривень і отримали 1,7 мільйона. Їхня справа зараз також перебуває у суді.

"Чільну" п'ятірку антирейтингу замкнув головний лісник одного з лісництв державного лісомисливського господарства в Севастополі, який вимагав 2,4 мільйона гривень. У цій справі проводиться слідство.

Замкнув рейтинг ТОП-100, оприлюднений МВС, завідуючий стаціонарним відділенням наркодіспансеру в Чернівцях. Він вимагав хабар у розмірі 20 тисяч гривень, його справа теж знаходиться у суді.

Зі ста найбільших хабарників України засуджено лише одного - заступника начальника відділу по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби ДПА у Хмельницькій області. Він отримав 10 тисяч із хабара в 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, нещодавно за хабарництво було засуджено мера міста Балаклея у Харківській області.

За хабар у 900 тисяч гривень його засудили до 10 років ув'язнення.

ТСН

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...