• На Донеччині дітей вигнали зі школи через нелегальних шахтарів

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 29 серпня 2009 року
  Жителі селища Сєверне на Донеччині з тривогою спостерігають, як невідомі облаштовують копанку поруч з їхніми оселями.

Хто копає - невідомо, хто це дозволив - теж. А от що буде з будинками, під якими з'явиться провалля - здогадатися легко.

Діти скаржаться, що їхню школу закривають. Причина не в тому, що мало учнів, просто якраз під школою проходить пласт, цінний для нелегальних вуглярів.

Дітей перевели до іншої школи, та жити вони залишаються тут. Кілька днів тому за 50 метрів від школи за териконом з'явились люди і землерийна техніка.

Місцеві не сумніваються – тут буде копанка.

Місцевий житель Сергій Леоненко фотографував весь процес, каже, підприємці явно непрості. Роботи ведуть із розмахом – серйозна техніка, дорогу проклали.

Голова села запевняє – ляже кістьми, копанку не допустить. Хто орудує під носом - не знає.

Раїса Сусленко – селищний голова Сєверного каже: "Контроль за цим буде постійний. Я ще не можу назвати це копанкою. Це лише підготовчі роботи".

Це місце - справді ласий шмат для вуглярів-нелегалів. Поруч - територія колишнього механічного заводу. А зараз там вугільний склад. Місцеві кажуть, сюди звозять вугілля з усіх навколишніх „дірок”. Територія приватна, стороннім туди не можна.

Жителі селища за себе бояться. Кажуть - копачі ладні на все. Тонна вугілля – 400 гривень.

Старожили вулиці скаржаться: кожен 2-й будинок щосезону і так тріщить. Подружжя пенсіонерів кажуть: було б за що - залишили б домівку, аби не поховали живцем.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...