• ЦВК опрацювала майже 100% бюлетенів: Янукович виграє 10%

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 19 січня 2010 року
Віктор Янукович випередив Юлію Тимошенко на 10,32% голосів. Тепер кандидати змагатимуться за електорат Сергія Тігіпка.

Центральна виборча комісія опрацювала 99,84% електронних протоколів дільничних виборчих комісій. У другому турі виборів президента України зустрінуться лідер Партії регіонів Віктор Янукович та чинний прем'єр Юлія Тимошенко, інформує ТСН.

Янукович отримав 35,35% голосів виборців, Тимошенко - 25,03%. Третє місце посідає Сергій Тігіпко з 13,05% голосів виборців.

Далі йдуть лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк (6,95%), чинний президент Віктор Ющенко (5,45%), лідер комуністів Петро Симоненко (3,55%), глава Верховної ради Володимир Литвин (2,35%), лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок (1,43%), нардепи Анатолій Гриценко (1,20%) та Інна Богословська (0,41%).

Крім того 2,20% виборців не підтримали жодного з кандидатів.

Представники Юлії Тимошенко заявили про масові фальсифікації, покликані збільшити розрив між лідерами, але оскаржувати результати першого туру БЮТ не збирається. Обидва кандидати продовжують виборчу кампанію: другий тур має відбутися 7 лютого.

Віктор Янукович пообіцяв "очистити Україну, як свята вода". "Результати цих виборів свідчать про те, що виборці проголосували проти чинної влади. Юлія Володимирівна не хоче бачити реалії життя. Вона так і не навчилася визнавати свої помилки. І найголовніше – їх виправляти. Люди це відчувають. Вони їй не довіряють", - заявив він.

Ключовою фігурою зараз є кандидат Сергій Тігіпко, який набрав більше 13% голосів, - на думку експертів, дуже важливо, до кого тепер перейде його електорат. У БЮТ заявили, що вже розпочали проводити переговори з Сергієм Тігіпком і Арсенієм Яценюком про підтримку Юлії Тимошенко. Водночас "регіонали" впевнені, що голоси, віддані за Сергія Тігіпка в східному регіоні, перейдуть Віктору Януковичу". Сам Тігіпко заявив, що не має наміру віддавати свої голоси на користь якого-небудь кандидата.

Напередодні до ЦВК надійшли перші протоколи з "мокрими печатками" від окружних виборчих комісій. Комісія визнала вибори такими, що відбулися. Згідно із законом про вибори, остаточний термін, коли ЦВК має встановити результати голосування першого туру виборів, - 27 січня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...