• Кандидат в президенти Противсіх виганяв 'баранів із влади'. Фоторепортаж

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 5 січня 2010 року
Прихильники кандидата на пост президента України Василя Противсіх біля будівлі Центральної виборчої комісії "виганяли баранів із влади", інфорумує ТСН.

На акцію зібралося близько 130 молодих людей – прихильників Противсіх.

На площу біля ЦВК привезли близько 20 баранів, на яких були прикріплені літери "Я" та "Ю". Крім того, учасники акції тримали у руках гасла: "Геть баранів з влади!", "Злочинців – за грати, а баранів – гнати!".

Крім того, сам Противсіх імпровізовано виганяв "баранів із влади" за допомогою мітли.

"Злодіїв із влади треба виганяти і дати місце молодим професійним, які будуть дбати про Україну, будуть працювати для українського народу, а не для своєї кишені. Якщо можна було б, то я впевнений, що ці молоді люди можуть баранів відігнати за межі нашої держави. Мі зі злодіями визначилися: або у Воркуту, або на Колиму, а тих, що найбільше вкрали – за грати. І хай відповідають. А їхні маєтки віддамо людям – дітям, ветеранам", - сказав Противсіх.

Крім того, він повідомив, що як кандидат у президенти виступає проти продажу землі. На його думку, землю потрібно надавати у довічну оренду з правом наслідування.

Раніше Противсіх відзначився ще однією неординарною акцією. Прихильники кандидата розвісили на декількох пам’ятниках у Києві шарфи з написами "Проти всіх".

Шарфи були вдягнені на пам’ятники Михайлу Грушевському, Олександру Пушкіну, Костянтину Ушинському, Леоніду Бикову, засновникам Києва, а також на танк.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...