• Кабмін виключив пам'ятник Леніну в Києві з реєстру пам'яток

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 30 серпня 2009 року
Кабінет міністрів прийняв рішення виключити пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка в Києві із Державного реєстру пам'яток національного значення, повідомило ВО Свобода.

Рішення Кабміну прийнято під тиском учасників Світового конгресу українців, публічну обіцянку яким дала особисто прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Рішення Кабміну, хоча й запізніле, дає шанс відновити історичну справедливість і прибрати з центру столиці пам'ятник нелюду, який був ідеологом геноциду Української нації в XX столітті. Уряд був зобов'язаний прийняти це рішення, адже виконавча влада повинна ліквідувати окупаційну символіку на території України", - заявив заступник голови ВО Свобода Андрій Мохник.

Водночас, в партії здивовані, що вчорашнє рішення Кабміну приймалося "нібито таємно". За даними Свободи, його досі не оприлюднено на офіційному сайті Кабміну і в "Урядовому кур'єрі".

Проте, як зазначили в Свободі, "заходи уряду із декомунізації можна розцінювати не більше як фарс", поки в Кабінеті міністрів та інших органах центральної влади займатимуть посади представники Комуністичної партії.

Свобода вважає, що Тимошенко має відмовитися від послуг компартії і негайно звільнити з займаних посад голову Державного комітету архівів Ольгу Гінзбург, голову Державного комітету лісового господарства Миколу Тимошенка, заступника міністра охорони здоров'я Валерія Бідного, заступника міністра МВС Василя Мармазова, заступника міністра юстиції Володимира Богатиря, заступника міністра молоді та спорту Юрія Сизоненка, заступника голови Державної податкової адміністрації Олега Матвєєва, заступника міністра транспорту Михайла Чубая та інших представників КПУ.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація продовжила свій дозвіл Комуністичній партії за свій рахунок відновити пам'ятник Володимиру Леніну на бульварі Тараса Шевченка. Тепер у комуністів є час до 30 жовтня.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...