• Грузія провадить в 15 країнах всесвітню акцію проти політики Росії на Кавказі

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 28 листопада 2009 року
Представники грузинської діаспори проводять 27 листопада в столицях 15 зарубіжних країн акції протесту, спрямовані проти політики Росії на Кавказі. Захід призначено на 18:00 за київським часом.

Організаторами акції є представники Громади грузинських біженців, що проживають у Франції. А протестувати проти РФ будуть грузини, що проживають в Німеччині, Франції, Польщі, Ізраїлі, Голландії, США, Кіпрі, Греції, Бельгії, державах Балтії і інших країнах.

Як заявив напередодні голова комітету парламенту Грузії із взаємин із співвітчизниками Нугзар Циклаурі, що проживають за кордоном, грузинські парламентарі оголосили 27 листопада "Днем Всесвітньої змови проти Росії", передає Грузія Online.

Він вважає, що акція в Парижі повинна подіяти на російського прем'єра, який прибув туди з дводенним візитом. Як заявив Циклаурі, "це акції для тих політиків, які не проявляють належну жорсткість щодо агресивної політики Росії", яка несе загрозу не тільки Грузії, але і безпеці і стабільності в Європі.

Спікер парламенту Грузії Давид Бакрадзе також активно підтримав намір грузинської діаспори. "Всі ми добре знаємо, наскільки активну позицію зайняла минулого року грузинська діаспора після російської агресії. Напевно, це було одним з вирішальних чинників для формування міжнародної громадської думки", - заявив спікер.

Бакрадзе позитивно оцінив і визнання Росії окупантом з боку Японії. За його словами, грузинський парламент має намір активізувати роботу з державами, що мають територіальні претензії до Росії.

Акція протесту має стати відповіддю на нещодавні заяви прем'єр-міністра Росії Путіна стосовно Михайла Саакашвілі. Коментуючи зустріч Саакашвілі з Віктором Ющенком, Путін пожартував, що "двом президентам краще проводити вечір без краваток", натякнувши на те, як грузинський президент на нервовому ґрунті жував свою краватку.

Сам Саакашвілі назвав цей жарт Путіна "образливим", причому не тільки для самого президента Грузії, але і "для України і російського народу".

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...