• Британські ЗМІ: Пінчук заплатив Тоні Блеру за прийняття України в ЄС

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 12 жовтня 2009 року
Зятя екс-президента Кучми підозрюють у наданні "гонорарів" Тоні Блеру з метою сприяння приєднання України до Євросоюзу.
Західні ЗМІ активно обговорюють відносини українського олігарха, зятя екс-президента Віктора Пінчука і британського політика, екс-прем'єр-міністра Тоні Блера.

Останнього підозрюють в отриманні "гонорарів" від українського олігарха.

Британський тижневик The Sunday Times пише, що колишній прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер (останніми роками - спеціальний посланник Європейського Союзу на Близькому Сході), мабуть, виявився першим європейським лідером, що отримав десятки тисяч фунтів стерлінгів від українського мільярдера Віктора Пінчука, який ратує за прийняття України до ЄС.

Times пише, що Пінчук не тільки найняв колишнього члена кабінету міністрів Лейбористської партії Стівена Байерса, але і заплатив Блеру за виступ з програмною промовою на конференції "Ялтинської європейської стратегії" (YES). За версією британського видання, українські дипломати бачать в Блері "ключового союзника".

У статті наголошується, що отримання Блером грошей від Пінчука цього місяця обговорюватиметься чинним прем'єр-міністром Великобританії Гордоном Брауном з іншими лідерами.

Автори публікації нагадують, що Тоні Блер також відвідував зустріч в Давосі (Швейцарія), яку спонсорував Пінчук. За цю поїздку він гонорару не отримував, пише Times, відзначаючи, що у форумі також брали участь Біл Гейтс, сер Річард Бренсон і Біл Клінтон.

Представник Блера підтвердив, що екс-прем'єр не отримував ніяких грошей за участь в Давоському форумі. Від коментарів з приводу можливого отримання гонорару за участь в конференції "Ялтинської європейської стратегії" представник Блера відмовився.

Відзначимо, що Пінчук досить давно звернув на себе увагу західної преси як людина, яка намагається "купити повагу за гроші".

За матеріалами: The Sunday Times
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...