• МВФ заперечує звинувачення у фінансуванні передвиборчої кампанії Тимошенко

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 25 жовтня 2009 року
МВФ надає кошти НБУ, на який не має вплив Тимошенко. Фонд відмовився коментувати поточний стан виконання Україною програми співпраці.
 
Міжнародний валютний фонд виділяє кошти центральному банку країни, тому звинувачення української опозиції на адресу фонду в нібито фінансуванні ним діяльності прем'єр-міністра Юлії Тимошенко як кандидата в президенти не відповідає дійсності, передає Корреспондент.

Про це заявила директор департаменту зовнішніх відносин МВФ Керолайн Аткінсон.

"Як ви знаєте, фінансування МВФ надається центрального банку, де існує відповідні нагляд і контроль", - сказала вона в Вашингтоні у четвер на традиційному брифінгу, що проводиться раз на два тижні, відповідаючи на питання журналістів.

Аткінсон відмовилася коментувати поточний стан виконання Україною програми співпраці з МВФ, нагадавши, що місія фонду знаходиться в Києві, де проводить третій перегляд програми, і по сформованій практиці до завершення її роботи такі коментарі не даються.

За її словами, в ході роботи місії багато чого може змінитися, однак відразу після завершення роботи така інформація буде надана пресі.

Нагадаємо, Партія регіонів сприймає кредитування України Міжнародним валютним фондом, як фінансування майбутнього кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

Про це на зустрічі з місією МВФ заявив один із лідерів ПР Микола Азаров. "Ми повинні констатувати, що програма співробітництва з МВФ виявилася неефективною, і в цій ситуації не залишається нічого іншого, як вважати допомогу МВФ політично мотивованою, фінансуванням одного з кандидатів у президенти", - сказав нардеп.

За словами Азарова, українська економіка сягнула дна, але відштовхнутися їй перешкодять величезні борги, повішені на державу урядом Тимошенко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...