• Парламент відправив уряд Юлії Тимошенко у відставку

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 3 березня 2010 року
Сьогодні Парламент України відправив уряд Юлії Тимошенко у відставку. За таке рішення проголосували 243 депутати. Більшістю голосів рішення було прийнято.

172 голоси віддала Фракція Партії Регіонів, 7 - Фракція "Блоку Юлії Тимошенко", 15 депутатів із Фракції НУНС підтримали відставку прем'єра, 27 голосів віддала Фракція Комуністичної партії і 19 литвинівців, а останні 3 голоси належать позафракційним депутатам.

У своєму 45-хвилинному виступі Микола Азаров назвав період 2008-2009 роками повного провалу. Він упевнений, що за це повинні відповідати не депутати, а Кабінет міністрів.

«Тимошенко планувала зменшити залежність від зовнішнього енергопостачання, але в результаті ми отримали дорогий газ», - сказав Микола Азаров.

Також він відзначив, що непрофесійна робота уряду призвела до подорожчання продуктів харчування у 1,5 рази. «За 2 роки так званої роботи заборгованість по зарплаті збільшилась удвічі», - сказав Азаров. За словами народного депутата, зовнішній борг держави за ці 2 роки збільшився уп'ятеро.

Але бютівець Андрій Шкіль упевнений, що такі заяви Азарова пов'язані з тим, аби вже сьогодні виправдати майбутню політику. "Те, про що говорить Азаров, необгрунтовано і не має фактів", - сказав Андрій Шкіль.

У свою чергу Тимошенко звинувачує в усьому Партію Регіонів. «Всі побачили, що Україна самостійно долає наслідки економічної кризи», - сказала прем'єрка. За її словами, Янукович сповідує жорстку антиукраїнську політику, вставляючи «палиці в колеса» нинішньому уряду.

Після відставки уряду наступним кроком буде формування нового. Головним питанням залишається, хто ж сяде в крісло прем'єра? Микола Азаров уже заявив, що, незважаючи на повний крах економіки, він готовий зайняти цю посаду. Однак, на думку аналітиків, його можуть потіснити інші кандидати - Арсеній Яценюк або Сергій Тігіпко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...