• Українська знаменитість Настя Каменських визнана найкрасивішою жінкою України

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 21 лютого 2010 року
У Національному палаці мистецтв «Україна» були названі найкрасивіші люди України. В рамках п'ятої щорічної церемонії нагородження переможців номінації "Найкрасивіші люди України-2009", українська співачка Настя Каменських за результатами голосування була визнана найкрасивішою жінкою України.

Ініціатором і організатором заходу виступив журнал Viva.

Усього на звання найкрасивіших претендували 50 осіб: 25 жінок і 25 чоловіків.

Конкурентками Насті були такі діви, як Інна Цимбалюк, Ані Лорак, Ірина Білик, Софія Ротару, Світлана Лобода та ін.

Серед чоловіків переміг Костянтин Меладзе.

Нагадаємо, що минулого року в номінації Найкрасивіша жінка перемогла Тіна Кароль, вона ж отримала цей титул і у 2007 році. А ось у 2006 році найкрасивішою жінкою була визнана Наталя Могилевська, у 2005 - співачка Ані Лорак. Серед чоловіків таке звання носили у 2008 році Володимир Зеленський, у 2007 - Савік Шустер, у 2006 - Олександр Шовковський і у 2005 - Святослав Вакарчук.

Переможниці 2009 року присвячується ...

Сьогодні вже українська знаменитість, а тоді просто Анастасія Олексіївна Каменських народилася 4 травня 1987 року в Києві. У 5 років Настя Каменських вже вчилася у Франції, але незабаром повернулася і закінчила Печерську гімназію з ухилом на англійську мову.

У 15 років дівчина закінчила музичну школу, паралельно займалася 8 років балетом.

Після школи Настя поступила в Українсько-американський гуманітарний інститут, де заняття проходять англійською мовою.

У віці 17 років у 2004 році Настя стає володаркою гран-прі на фестивалі "Чорноморські Ігри", а в 2005 році отримує в Лондоні нагороду UBN Awards.

Але справжньою українською знаменитістю Настя Каменських стала після того, як вона виконала пісню «Не пара» разом з репером Потапом. Це стало початком виникнення яскравого дуету «Потап і Настя Каменських».

Настя не взяла собі сценічний псевдонім і виступає сьогодні під своїм справжнім ім'ям, чим дуже пишається. Вона зізналася, що обожнює жовте золото та діаманти, дорогі ресторани і шикарні автомобілі.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...