• Ужалений бджолою поляк ожив у труні

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 26 січня 2010 року
Поляка ужалила бджола, що спричинило серцевий напад і втрату тями, а лікарі вирішили, що він помер. "Воскрес" бджоляр уже в морзі.

Літній житель міста Катовіце, розташованого на півдні Польщі, був помилково визнаний померлим, пишет ТСН.

Чоловік прийшов до тями, коли його вже поклали в труну.

76-річний Йозеф Гузі займається бджільництвом. Після укусу бджоли в чоловіка стався серцевий напад, а потім він втратив свідомість. Лікар заявив, що Гузі мертвий і накрив тіло простирадлом.

Через три години після візиту лікаря прибули представники похоронного бюро. Вони поклали чоловіка в труну і закрили кришку, а потім відвезли "небіжчика" до зали бюро, де зазвичай стоять труни з покійними. Однак через кілька годин Йозеф Гузі отямився, почав кликати на допомогу і стукати в кришку труни. Один зі співробітників бюро почув його крики й відкрив труну.

Видання The Times наводить іншу версію історії: за версією газети, трунар підняв кришку труни, щоб зняти з Гузі ланцюжок і годинник, які хотіли залишити на пам'ять його рідні. При цьому він зауважив що у чоловіка слабкий пульс і звернувся до лікарів.

Літній бджоляр був госпіталізований і через кілька днів виписаний з лікарні. Як він сам заявив журналістам, насамперед він подарував горнятко меду врятував його співробітникові похоронної контори. Лікар, помилково констатував смерть чоловіка, приніс Гузі вибачення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...