• Названі володарі престижного титулу «ЛЮДИНА РОКУ». Фоторепортаж

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 23 березня 2010 року

Кращих українських представників у сферах бізнесу, економіки, менеджменту, культури та інших областей нагородили премією «Людина року - 2009». Урочиста церемонія відбулася у київському Національному палаці «Україна» 20 березня.

Нагороду у вигляді статуетки «Вогонь Прометея» вручили 17 переможцям, які у 2009 році досягли значних професійних успіхів. Вибирала переможців Вища Академічна Рада шляхом анкетування - кожного місяця експерти заповнювали анкети й оцінювали по кожній категорії діяльність номінантів.

Глава Академічної Ради Сергій Терьохін упевнений, що саме такий підхід до вибору переможців виключає корупцію і зловживання у цій сфері.Спочатку номінуються самі експерти, потім вони складають експертні групи. «Для того, щоб визначити «Людину року», наприклад, у сфері культури, - сказав Сергій Терьохін, - 240 експертів, серед яких працівники театрів, критики, глядачі, визначають переможця». За словами глави Академради, помилок тут не може бути, адже це статистика.

«Також відповідно до нових правил, - відзначив Сергій Терьохін, - людина може отримати номінацію в одній сфері тільки раз у житті».

Однак заступник голови КМДА Віталій Журавський переконаний, що переможців у номінаціях повинні вибирати лише титуловані представники відповідних сфер.

На його думку, той варіант «Людини року», який зараз існує, вже вичерпав себе. «Я думаю, що, наприклад, кращого підприємця повинні вибирати самі підприємці. Успішні підприємці, а не ті, які збанкрутіли. - сказав Віталій Журавський. - Але тільки не Вища Академічна Рада, яка представлена у нас».

Однак подібними суперечками переможці особливо не переймаються. Зараз вони щасливі та із задоволенням діляться враженнями.

Олег Бахматюк, голова ТОВ "Агрохолдинг "Авангард", отримав золотий аналог вогню Прометея у номінації "Аграрій року" і говорить, що нагорода надала йому нових сил.

«Такі нагороди однозначно додають натхнення на подальшу роботу, роблять більш приємною роботу та існування у суспільстві», - сказав Олег Бахматюк.

Переможцям є про що розповісти, адже кожен з них має багатий досвід, безумовно талант і, звичайно, свій рецепт успіху.

Наприклад, Олег Бахматюк вважає, що головне - ніколи не опускати руки і вірити. «Віра формує стратегію, а стратегія - перемогу», - вважає володар премії "Аграрій року".

А ось "Менеджеру року" - гендиректору ТОВ "Амако" Віталію Скоцику завжди хотілося, щоб в Україні використовували все краще, що є за кордоном, але при цьому використовувалися українські ресурси. «Зараз практично в усі проекти вкладено майже 100% іноземних інвестицій, однак при цьому там працюють 100% українських фахівців», - сказав Віталій Скоцик. Саме в цьому, за його словами, і полягає козир і успіх.

А ось володарка статуетки в номінації "Регіональний лідер року" голова Чернігівської обласної ради Наталія Романова переконана, що тільки безперервна робота може принести бажані результати. «Головне - це намагатися максимально 24 години на добу, а воно так і виходить, присвятити своїй улюбленій справі», - зізналася Наталія Романова.

Також на церемонії нагородження вручали спеціальні премії, володарями яких стали російський поет і композитор Олександр Морозов, російський письменник-гуморист Михайло Жванецький, президент творчого об'єднання "АМІК" Олександр Масляков і ін.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...