• Янукович пообіцяв покарати Добкіна за парк Горького

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 червня 2010 року

Президент Віктор Янукович обіцяє покарати губернатора Харківської області Михайла Добкіна за протистояння з громадськістю через вирубку парку в Харкові, передають "Подробиці".

"Я знаю, що таке робота голови адміністрації. Він, у принципі, вирішував те питання, яке він зобов'язаний був вирішити, щоб забезпечити проведення Євро-2012. Але не таким чином. У цьому тільки різниця. А те, що я його (Добкіна – ред.) покараю, або, умовно кажучи, йому буде "жовта картка" оголошена, в цьому немає ніяких сумнівів ", - сказав президент.

"Я вважаю, що це було неправильно, не можна було так робити. У мене просто руки не дійшли ... У мене була телефонна розмова з Добкіним, я йому сказав свою точку зору", - повідомив глава держави.

За словами Віктора Януковича, створено робочу групу з вивчення харківського конфлікту.

"Я зараз робочу групу створив, я дав таке розпорядження голові адміністрації, ми розберемося з цим питанням. Тому що він (Добкін – ред.) мені говорить, що у нього не було варіантів інших. Все це пов'язано з Євро-2012, але в будь-якому випадку потрібно було людям роз'яснити, зібрати людей, треба було витратити на це стільки часу, скільки потрібно", - сказав Янукович.

Зазначимо, влада Харкова планує прокласти дорогу через міський парк ім. Горького, але така ініціатива привела до зіткнень із місцевими жителями.

2 червня "муніципальна охорона" пробила охорону парку імені Горького в Харкові. Лісоруби почали пиляти дерева, не зважаючи на те, що захисники парку прив'язали себе до гілок.

А Михайло Добкін заявив 30 травня, що повністю підтримує дії правоохоронних органів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...